Novinky   Kocouři Kočky Koťátka Důchodci Odchovy  
O nás   Výstavy Vzpomínáme Pejsci Mazlíci Odkazy   Kontakt
                 

2018
 

10. a 11.2. se konala mezinárodní výstava v pražském hotelu Olympik.
Zúčastnili se jí celkem 4 Hokamáčci. 

 

Za malá koťata 4-7 měsíců na své první výstavě bojoval s velkým počtem koťat ragdolů a birem můj malý nový přírůstek Zino Magic Princ Taiza. Vedl si skvěle, vybojoval si nominaci do BIS a choval se, jako by jezdil na výstavy už od narození. Byl skvělý!

 
 

Druhým byl v dospělých kocourech ve třídě interchampionů Christian Princ Hokami Mirky Křížové. Po oba dny získal titul CAGCIB a v neděli si vybojoval mezi ragdoly nominaci do BIS.

 
 

Třetí byla ve třídě interchampionů exotická želvička Anabellka Šárky Karesové. Po oba dny získala titul CAGCIB a oba dny byla nominovaná do BIS. V sobotu jí vítězství uteklo při rovnosti hlasů o kočičí fous,  kdy pan Isakov, ač exoty chová, rozhodl ve prospěch ragdolky. Škoda,ale i to patří k výstavám. ........

 

Čtvrtým byl ve třídě kastrátů v interpremiorech exotický Charlie Zig Zag Hokami Lenky Podzemské. Po oba dny získal titul CAGPIB, nominaci do BIS a oba dny byl vítězný kocour kastrát.

 

Měla jsem z výsledků svých odchovů velikou radost! V současnosti není jednoduché se takto úspěšně umístit, neboť po přidání ragdolů a birem do původní kategorie I, nás peršany a exoty svými počty, které jsou mnohdy několikanásobné, tito přímo likvidují. O to mám vždy větší radost z vítězství. 

 

Děkuji všem majitelům mých Hokamáčků za vzornou přípravu a předvedení na výstavě a budu se těšit na další jejich úspěchy. 

 

Výstava byla bezvadně připravená a zorganizovaná, však ji pořádala zkušená organizace. Patří za to všem, kteří se na přípravě podíleli, velký dík. Budu se těšit zase na další jejich výstavu. 


 

Výstavy v roce 2018
Výstavy v roce 2017
Výstavy v roce 2016

Výstavy v roce 2015

Výstavy v roce 2014

Výstavy v roce 2013

Výstavy v roce 2012


Zpět do rubriky VÝSTAVY

 

≈ MENU ≈