VÝSTAVY 2023

3.6.2023

Dne 3.6. 23 se konala mezinárodní výstava v německém Wolnzachu. Zúčastnili se jí 4 Hokamáčci.

Za dospělé kocoury to byl červenobílý Kenny a získal titul CACIB, stal se tak INTERCHAMPIONEM.
Za dospělé kočky to byla modrá Taurielka, také získala titul CACIB a stala se INTERCHAMPIONKOU
A ještě se zúčastnili 2 Hokamáčci Yvety Studnicové - černý kouřáček Bubo a červená Unica Barbie, oba také získali titul CACIB a stali se INTERCHAMPIONI.

Byla to moc hezká výstava, s krásnými cenami, klidná, pohodová.2.4.2023

2.4. 2023 se konala propagační výstava koček v pražském Top hotelu. Na této výstavě kočky neposuzují posuzovatelé, ale diváci. Tato výstava složí k prezentaci jednotlivých plemen a seznámení pro širokou veřejnost.

Divákům se za exotické kočky představily mé 3 odchovy.

Modrá Taurielka, stříbrná malá, ještě větší kotě Raimy a černý kouřový Bubáček, který je Yvety Studnicové.
U diváků zvítězila malá Raimy. Byl to její první získaný pohár.Byla to krásná odpočinková výstava, perfektně zorganizovaná. Je velká škoda, že pořádající organizace nemá povoleno pořádat mezinárodní výstavy. Je to taková žabomyší válka mezi ČSCH a ZO Praha 8. Normální chovatel to dost dobře nepochopí! Kočky Praha 8 jsou skvělý sehraný tým s bezva organizačními schopnostmi. ČSCH si tím opravdu škodí. Nezbývá,než doufat, že jednou tato válečná sekyra bude konečně zakopána.1.4.2023

Dne 1.4. 2023 se konala mezinárodní výstava v Praze na Černém Mostě.
Zúčastnil se jí za chovné kocoury můj exotický stříbrňáček Cody. I když už jeho kožíšek začíná být letní, získal titul nejvyšší CACS.

Za dospělé kočky bojovala moje modrá kráska Taurielka. Získala poslední titul CAC a splnila tak podmínky pro získání titulu CHAMPION.

Byla to hezká výstava s příjemným setkáním s přáteli, pořádala ji organizace Hradec Králové, budu se těšit na další jejich výstavu.
18.3. - 19.3.2023

Dne 18. a 19.3. 2023 se konala mezinárodní výstava v Praze ve sportovní hale TJ Spoje. Zúčastnili se jí 4 naši Hokamáčci a ještě 3, kteří jsou u přátel v super domovech.

Za dospělé kocoury bojoval červenobílý Kenny, po oba dny získal titul CACIB. Nyní musí vyjet někam do zahraničí pro poslední titul na interchampiona.


Za dospělé kočky se zúčastnila polská modrá kráska Taurielka. Byla to její premiéra, zvládla to na 1. Po oba dny získala titul CAC.


V sobotu se za koťátka 7-10 měsíců zúčastnila své první výstavy malá malovaná Raimy. Vybojovala si nominaci do BIS. Udělala mi velkou radost.


V neděli se vystřídala s Raimy malá Tizianka, bojovala za nejmenší koťata 4-7 měsíců. Získala V1 a ve výběru do nominace na BIS ji porazil veliký ragdol. I to se stává. Byla to její 1. výstava, zvládla ji suprově, ale nechám ji chvíli ještě doma, aby dorostla.Další 2 Hokamáčci byli od mé kamarádky Yvety Studnicové. Dospělá kočička CH.Unica Barbie získala po oba dny tituly CACIB, a černý kouřový kocourek Bubo v dospělých kocourech získal po oba dny titul CAC. Oba mají krásné posudky.


A na konec největší úspěch! V sobotu se za malá koťata zúčastnila kočička z mého chovu kouřová želvička True Smoke Star Julka Muchy. Byla nominovaná do BIS a vyhrála BIS stala se tak nejlepším kotětem 4-7 měsíců.

Děkuji Julkovi za skvělé předvedení, udělali jste mi velkou radost.


Byla to bezvadně zorganizovaná výstava, po delší době jsme se všichni viděli a užili si hezký víkend.Archiv rubriky výstavy:

Výstavy v roce 2023


Výstavy v roce 2022


Výstavy v roce 2021


Výstavy v roce 2020


Výstavy v roce 2019


Výstavy v roce 2018


Výstavy v roce 2017


Výstavy v roce 2016


Výstavy v roce 2015


Výstavy v roce 2014


Výstavy v roce 2013


Výstavy v roce 2012